Привід, що самоблокується. Це означає, що після зупинки приводу Ваші ворота замкнені механічно, і їх не можна відкрити руками.
Плавний старт і плавна зупинка - це зменшення швидкості приводу, щоб уникнути сильного ривка при відкриванні та закриванні воріт. Це дозволяє воротам працювати плавно та безшумно.
Можливість ручного розблокування (механічне розблокування за допомогою ключа).
Режим хвіртки - якщо Ви йдете пішки або їдете на велосипеді не потрібно чекати, коли ворота відчиняться і закриються повністю.
Можливість підключення фотоелементів та сигнальної лампи.
Можливість електронного регулювання зусилля кожного двигуна.
Можливість програмування – час паузи при автоматичному закриванні воріт.
Зручне програмування блоку керування за допомогою перемикачів.
Наявність вбудованої плати радіоуправління 433,92 МГц, сумісної із системами Gant.
Наявність вбудованого Wi-fi модуля зі зворотним зв'язком для керування через програму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальна вага стулки | 200 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | 70 % |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Максимальна ширина стулки | 2500 мм |
| Резервне живлення | Опційно |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Тип приводу | Телескопічний |
- Ціна: 15 794,70 ₴


