
Автоматика для розпашних воріт Roger Technology KIT MONOS4/GO "Brushless" mini комплект
39 071,10 ₴
- В наявності
+380 (67) 624-94-94
- +380 (44) 338-08-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплектація:
- електропривід MONOS4 - 2 шт
- плата керування B70/2ML/BOX - 1 шт
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX20A/I - 1 шт
- пульт радіокерування 2х канальний E80/TX52R/2 - 2 шт
KIT MONOS4/GO ПЕРЕВАГИ
- Унікальна конструкція приводу з бронзовою шестернею
- Ширина стільця до 4 м
- Вага стільця до 450 кг
- Ход штока 400 мм – монтаж на широкі колони
- Регульовані монтажні кронштейни у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roger Technology |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 450 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вага упакованого продукту | 18,8 кг |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Максимальна ширина стулки | 4000 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 1223x178x111 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тяговое усилие | 2200 Н |
| Хід штоку | 400 мм |
| Час відкриття на 90° | 19 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 071,10 ₴






