
Комплект SET GSW-3000 електропривід телескопічний (лівий, правий) + блок керування з вбудованим приймачем +
20 049 ₴
- В наявності
- +380 (44) 338-08-78
Набір SET GSW-3000.
Привід, що самоблокується. Це означає, що після зупинки приводу Ваші ворота замкнені механічно, і їх не можна відкрити руками.
Плавний старт і плавна зупинка - це зменшення швидкості приводу, щоб уникнути сильного ривка при відкриванні та закриванні воріт. Це дозволяє воротам працювати плавно та безшумно.
Можливість ручного розблокування (механічне розблокування за допомогою ключа).
Режим хвіртки - якщо Ви йдете пішки або їдете на велосипеді не потрібно чекати, коли ворота відчиняться і закриються повністю.
Можливість підключення фотоелементів та сигнальної лампи.
Функція фототест. Перед початком будь-якого руху блок управління автоматично перевіряє роботу всіх підключених фотоелементів, і якщо все працює як треба, ворота наводяться в рух.
Можливість електронного регулювання зусилля кожного двигуна.
Можливість програмування – час паузи при автоматичному закриванні воріт.
Зручне програмування блоку керування за допомогою перемикачів.
Наявність вбудованої плати радіоуправління 433,92 МГц, сумісної із системами Gant.
Склад комплекту:
- електропривод телескопічний (лівий, правий) – 2 шт.
- блок управління з вбудованим приймачем – 1 шт
- пульт ДК 4-х канальний - 2 шт
- IR 30М фотоелементи для зовнішньої установки - 1 компл.
- PULSAR mini сигнальна лампа - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | 30 % |
| Аварійне живлення | Немає |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Немає |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Номінальна потужність | 280 Вт |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Тип приводу | Телескопічній |
| Час відкриття на 90° | 19 сек |
- Ціна: 20 049 ₴

