Комплектація
- Привід E5 BT A12 1шт.
Електро-механічний привід E5 BT A12 важільного типу для хвірток з вагою до 80кг та шириною до 1,2м.
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Хвіртка»
- Ручне розблокування ключем у разі відсутності напруги в мережі
- Швидке закриття при звільненні фотоелементів
- Блокування імпульсу "Старт" у фазі відкривання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 1200 мм |
| Максимальний кут відкриття | 120 ° |
| Номінальна потужність | 110 Вт |
| Резервне живлення | Опційно |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тип приводу | Важільний |
| Час відкриття на 90° | 6.5 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 826,50 ₴


