Комплектація
- Привід Giuno ultra BT A50 - 2 шт.
- Блок керування Thalia p - 1 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач (до 63 пультів) - 1 шт.
- Пульт ДК 2-х канальний - 2 шт.
Електро-механічний привід Giuno ultra BT A50 для воріт з вагою стулки до 800кг
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Хвіртка»
- Ручне розблокування ключем у разі відсутності напруги в мережі
- Швидке закриття при звільненні фотоелементів
- Блокування імпульсу "Старт" у фазі відкривання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thalia |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальна ширина стулки | 5000 мм |
| Максимальний кут відкриття | 110 ° |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Резервне живлення | Опційно |
| Ступінь захисту | 55 IP |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Час відкриття на 90° | 20 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 619 ₴


