Комплектація
- Привід Igea - 2 шт.
- Блок керування Alena - 1 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач (до 63 пультів) - 1 шт.
- Пульт ДК 2-х канальний - 2 шт.
Електро-механічний привід Igea BT важільного типу для воріт з вагою стулки до 400кг.
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Хвіртка»
- Ручне розблокування ключем у разі відсутності напруги в мережі
- Швидке закриття при звільненні фотоелементів
- Блокування імпульсу "Старт" у фазі відкривання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Максимальний кут відкриття | 125 ° |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Резервне живлення | Опційно |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тип приводу | Важільний |
| Час відкриття на 90° | 15 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 743,50 ₴


