Автоматичний привід 24 В для воріт вагою до 400 кг і довжиною до 2,5 м.
Штрих-код товару: 8027908465214
Комплектація
- Привід Kustos BT B25 2 шт.
- Блок управління ZARA BT A801 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач (до 128 пультів) 1 шт.
- Пульт ДК 4-х канальний 2 шт.
Електро-механічний привід Kustos BT B25 для розпашних воріт з вагою стулки до 400кг.
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 128 користувачів
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Хвіртка»
- Ручне розблокування ключем у разі відсутності напруги в мережі
- Швидке закриття при звільненні фотоелементів
- Блокування імпульсу "Старт" у фазі відкривання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Максимальний кут відкриття | 119 ° |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Резервне живлення | Опційно |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тип приводу | Телескопічний |
| Час відкриття на 90° | 13 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 318 ₴


