Комплектація
- Привід Phobos AC B50 2 шт.
- Вбудований блок керування з механічним вимикачем 1 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач (до 63 пультів) 1 шт.
- Пульт ДК 2-х канальний 2 шт.
Електро-механічний привід Phobos AC B50 для розпашних воріт з вагою стулки до 500кг.
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Хвіртка»
- Ручне розблокування ключем у разі відсутності напруги в мережі
- Швидке закриття при звільненні фотоелементів
- Блокування імпульсу "Старт" у фазі відкривання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Немає |
| Максимальна ширина стулки | 5000 мм |
| Максимальний кут відкриття | 129 ° |
| Номінальна потужність | 210 Вт |
| Резервне живлення | Немає |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тип приводу | Лінійний |
| Час відкриття на 90° | 18 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 252 ₴


