
KIT BE20/212/HS - к-кт розпашного безщіткового швидкісного приводу Brushles до 300 кг до 2,5м стулка
62 836,50 ₴
- В наявності
+380 (67) 624-94-94
- +380 (44) 338-08-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект електромеханічного приводу ВИСОКОШВИДКІСНИЙ БЕЗЩІТКОВИЙ низьковольтний, для надзвичайно інтенсивного використання, з вбудованим енкодером, незворотній, ідеально підходить для розпашних воріт зі стулкою до 2,5 м з механічним стопором при відкритті та закритті. У комплекті з короткими кронштейнами для кріплення гвинтами.
Комплектація:
- електромеханічні приводи BRUSHLESS BE20/200/HS - 2 шт
- блок керування EDGE/BOX - 1 шт
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I - 1 шт
- пульт радіокерування 2х канальний SYNUS/2 - 2 шт
- фотоелементи інфрачервоні R90/F4ES - 1 пара
- сигнальна лампа 24В з вбудованою антеною FIFTHY/24 - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вага упакованого продукту | 22 кг |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 36 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 2500 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 867x105x155 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тяговое усилие | 2200 Н |
| Хід штоку | 400 мм |
| Час відкриття на 90° | 10 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 836,50 ₴








