
KIT BE20/210GO - к-кт розпашного безщіткового приводу Brushles до 300 кг до 2,8 м стулка
46 210,50 ₴
- В наявності
+380 (67) 624-94-94
- +380 (44) 338-08-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
KIT BE20/210GO — Комплект розпашного безщіткового приводу BRUSHLESS для стулок до 2,5 м та 400 кг
Roger Technology BE20/210GO — це високотехнологічний комплект електромеханічного безщіткового приводу для розпашних воріт. Ідеальне рішення для приватного або малого комерційного використання, де важлива швидкість, безшумність та надійність.
Комплектаія:
- електромеханічні приводи BRUSHLESS BE20/200 - 2 шт
- блок управління B70/2DC/BOX - 1 шт
- приймач внутрішній 2х канальний H93/RX22A/I - 1 шт
- пульт радіокерування 2х канальний E80/TX52R/2 - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вага упакованого продукту | 20.5 кг |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальна ширина стулки | 2800 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 867x105x155 мм |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тяговое усилие | 2200 Н |
| Хід штоку | 400 мм |
| Час відкриття на 90° | 15 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 210,50 ₴

