Електромеханічний шлагбаум WIDE L
![]() |
WIDE L – електромеханічний шлагбаум, з вбудованим блоком керування для перекриття проїжджої частини шириною до 7 метрів. Вирішення для широкого спектру завдань громадського та промислового використання. Зручний для монтажу:
|
| Функціональний для користувача:
Надійний під час експлуатації:
За своїми монтажними розмірами та схемою підключення шлагбауми WIDE L сумісні з попередніми моделями шлагбаумів - WIL6 і можуть використовуватися для їх заміни. |
|
Габаритні розміри![]() |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вбудований приймач | Да |
| Довжина стріли | 6200 мм |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 420х205х1000 мм |
| Номінальна потужність | 360 Вт |
| Робочі цикли за годину | 200 Циклів |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Час відкриття на 90° | 5 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 963,60 ₴






