TO4016P
TO5016P
![]() |
TOONA - сучасні електромеханічні приводи для воріт з довжиною стулки до 3 м (модель TO4016P) і до 5 м (модель TO5016P).
Версія 230 для побутового використання. Професійне рішення для автоматизації воріт. Продукт третього покоління, стійкіший до погодних умов. Найкращий показник тягового зусилля на ринку автоматики - 3200Н. |
| Переваги приводу Toona:
Функції блоку керування A60/A:
Рекомендується використовувати 2 пари фотоелементів для зниження ризику травм та пошкоджень. Необхідно використовувати спільно з механічними упорами крайніх положень відкрито та закрито стулок воріт. |
|
Межі застосування TO4016P Габаритні розміри![]() |
Межі застосування TO5016P Габаритні розміри![]() |
| Крім того, набір може бути розширений за допомогою антени, що збільшує дальність дії пультів та аксесуарів, що підвищують безпеку автоматики – сигнальна лампа та один або два комплекти фотоелементів.
Електрозамок PLA10 рекомендується для встановлення на ворота з довжиною стулки понад 2,5 м. |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 800 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Номінальна потужність | 385 Вт |
| Робочі цикли за годину | 12 Циклів |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тип приводу | Лінійний |
| Час відкриття на 90° | 27 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 105,20 ₴



Габаритні розміри
Габаритні розміри
