WINGO4000
WINGO5000
![]() |
WINGO - лінійка приводів з електродвигуном 230V, для воріт з довжиною стулки до 2 м (модель WINGO4000) та до 3,5 м (модель WINGO5000).
Найкраще готове рішення. Зручний для монтажника:
|
| Найважливіші переваги моделей Wingo 24V:
Рекомендується використовувати 2 пари фотоелементів для зниження ризику травм та пошкоджень. Необхідно використовувати спільно з механічними упорами крайніх положень відкрито та закрито стулок воріт. Автоматика постачається лише у комплекті. |
|
| Склад комплекту WINGOKCE
Межі застосування |
Склад комплекту WINGO5KCE
Межі застосування |
| Крім того, набір може бути розширений за допомогою антени, що збільшує дальність дії пультів та аксесуарів, що підвищують безпеку автоматики – сигнальна лампа та один або два комплекти фотоелементів.
Електрозамок PLA10 рекомендується для встановлення на ворота з довжиною стулки понад 2,5 м. |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Приймач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Максимальна вага стулки | 400 кг |
| Максимальна ширина стулки | 2000 мм |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Робочі цикли за годину | 10 Циклів |
| Ступінь захисту | 44 IP |
| Тип приводу | Лінійний |
| Час відкриття на 90° | 24 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 344,90 ₴



Габаритні розміри
Габаритні розміри
