TOO3000
TOO4500
![]() |
TOO - лінійка електромеханічних приводів телескопічного типу для воріт зі стулками шириною до 3 м (модель TOO3000) і до 4,5 м (модель TOO4500).
Просте сучасне рішення для приватного будинку. Зручний для монтажника:
|
| Функціональний для користувача: Можливості блоку керування A60/A:
Надійний під час експлуатації:
Рекомендується використовувати 2 пари фотоелементів для зниження ризику травм та пошкоджень. Необхідно використовувати спільно з механічними упорами крайніх положень відкрито та закрито стулок воріт. Поставляється лише у комплекті. |
|
| Склад комплекту TOO3000KLT
Межі застосування |
Склад комплекту TOO4500KLT
Межі застосування |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flo |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Максимальна ширина стулки | 3000 мм |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Робочі цикли за годину | 12 Циклів |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Тип приводу | Телескопічний |
| Час відкриття на 90° | 25 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 188,40 ₴



Габаритні розміри
Габаритні розміри
