Комплектація
- Привід Athos AC A25 - 2 шт.
- Блок керування Alena - 1 шт.
- Вбудований 2-х канальний приймач (до 63 пультів) - 1 шт.
- Пульт ДК 2-х канальний - 1 шт.
Електро-механічний привід Athos AC A25 для розпашних воріт з вагою стулки до 700кг.
- Автоматичне закривання воріт
- Вбудований 2-х канальний радіоприймач на 63 користувача
- Програмування пультів через радіоканал
- Режим «Хвіртка»
- Ручне розблокування ключем у разі відсутності напруги в мережі
- Швидке закриття при звільненні фотоелементів
- Блокування імпульсу "Старт" у фазі відкривання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BFT |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна вага стулки | 700 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Немає |
| Максимальна ширина стулки | 2500 мм |
| Максимальний кут відкриття | 110 ° |
| Номінальна потужність | 280 Вт |
| Резервне живлення | Немає |
| Ступінь захисту | 54 IP |
| Тип приводу | Телескопічний |
| Час відкриття на 90° | 14 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 005 ₴


