Новий електропривод редукторний 800N.
Оснащений вбудованим блоком управління та інтегрованим двонаправленим приймачем.
З ремінною напрямною 3, 2 м.
Spider800 отримав екологічну сертифікацію, що є основною вимогою для «зелених» державних контрактів та планів екологічного будівництва.
Розроблено з урахуванням принципів сталого розвитку.
Безпека
Система візуального контролю Eye Check: зелені та червоні світлодіоди, вбудовані в двигун, сигналізують про потенційні проблеми/необхідність обслуговування або показують, що все працює справно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Максимальна висота воріт | 2.6 мм |
| Максимальна площа воріт | 11.4 м² |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Степень защиты | 40 IP |
| Скорость | 12 м\хв |
Информация для заказа
- Цена: 15 892,50 ₴


