KIT BH30/606/HS – надшвидкий комплект автоматики BRUSHLESS для відкатних воріт до 600 кг
Комплект Roger Technology KIT BH30/606/HS створено для професійного, надінтенсивного використання на об'єктах будь-якого масштабу. Привід працює на базі безщіткової (Brushless) технології низької напруги, що забезпечує тишу, тривалий ресурс і надзвичайну енергоефективність.
Привід має вбудований цифровий контролер серії B70, високошвидкісний двигун, вбудований цифровий енкодер, нереверсивний редуктор, а також магнітні кінцевики. Уся система готова до монтажу та включає всі необхідні елементи для безпечної та надійної роботи.
Комплектація:
- 1× BH30/604/HS — електромеханічний привід HIGH SPEED BRUSHLESS 24В, для воріт до 600 кг, з вбудованим цифровим блоком керування B70, енкодером та магнітними кінцевиками.
- 1× H93/RX22A/I — вбудований 2-канальний радіоприймач, 433,92 МГц, підтримує до 500 записаних кодів пультів
- 2× SYNUS/2 — двоканальні радіопульти з функцією копіювання, 433, 92 МГц, з підтримкою фіксованого та динамічного коду.
- 1× R90/F4ES — синхронізована пара вуличних фотоелементів 24В AC/DC (підтримка до 4 пар).
- 1× FIFTHY/24 — сигнальна LED-лампа 24В з вбудованою антеною.
- 1× R99/C/001 — попереджувальна табличка «Автоматичне відкриття».
- Інструкції
Уся продукція Roger Technology виробляється виключно в Італії, на власному заводі в місті Модунья (Modugno), поблизу Венеції.
Компанія дотримується концепції "100% Made in Italy", що включає:
- Власне лиття корпусів із алюмінію та металу
- Збірку електродвигунів та механіки
- Виробництво плат керування
- Тестування кожного пристрою індивідуально на стендах
Особливості:
- Безщітковий двигун (Brushless) — надвисока енергоефективність і ресурс
- Надшвидкий рух стулки
- Для інтенсивного використання (residenziale / commerciale)
- Цифровий енкодер — точне позиціонування
- Магнітні кінцевики — надійна робота в будь-яку погоду
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roger Technology |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вага упакованого продукту | 13 кг |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальна вага воріт | 600 кг |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 315 x 165,8 x 329 мм |
| Номинальная мощность | 130 Вт |
| Робочі цикли за годину | 35 Циклів |
| Степень защиты | 44 IP |
| Тяговое усилие | 50 - 500 Н |
| Скорость | 25 м\хв |
- Цена: 31 736,10 ₴





