Болард автоматичний зі світловідбиваючими налипками, з магнітними кінцевими вимикачами та функцією уповільнення.
Автоматичні висувні електромеханічні стовпи-блокатори для захисту та безпеки зон обмеженого доступу.
Ідеально підходять для колективного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Страна производитель | Италия |
| Общие | |
| Высота | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 115 мм |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Геркон |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Степень защиты | 67 IP |
Информация для заказа
- Цена: 91 443 ₴


