- Двигун 24В;
- до 5000 циклів на добу;
- вбудований 2-канальний приймач;
- стріла BOOM ES50 із світлоповертаючими наліпками, довжиною 5 метрів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 80 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вбудований приймач | Да |
| Длина стрелы | 5000 мм |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Кінцевий вимикач | Енкодер |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 70 171,50 ₴


