Шлагбаум із двигуном на 230 В для корисного проїзду до 4 м та часом відкриття 4 s. Сірий колір RAL 7015
Двигун 230В;
до 1200 циклів на добу;
вбудований 2-х канальний приймач;
опція - стріла овального перерізу 70х35мм, функція "антивітер" до 4м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 60 % |
| Вбудований приймач | Да |
| Длина стрелы | 4000 мм |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 2 445 ₴


