Комплект SET IZ 600.
Електропривод для відкатних воріт Gant IZ 600 вагою до 600 кг.
- Безпека - блок управління з простим програмуванням та вбудованим приймачем дистанційного керування забезпечує безпеку при експлуатації завдяки системі виявлення перешкод з регульованою чутливістю.
- Надійність - унікальна конструкція шестірні редуктора, в якій сталева шестерня поверхнево обтиснута капролоном, що забезпечує мінімальне тертя при роботі, надвисоку зносостійкість та міцність для тривалого терміну служби електроприводу.
- Зручність - вбудований приймач дистанційного керування та 2 пульти в комплекті.
- Захист від погодних умов - вологозахищені магнітні кінцеві вимикачі розташовані під кришкою корпусу приводу.
Склад комплекту:
- електропривід з вбудованим блоком управління та приймачем - 1 шт.
- пульт ДК 4-х канальний - 2 шт.
- PULSAR mini сигнальна лампа - 1 шт.
- IR30M фотоелементи для зовнішньої установки – 1 компл.
- Рейка полімерна 1м - 4шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Аварійне живлення | Нет |
| Вага упакованого продукту | 15 кг |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальна вага воріт | 600 кг |
| Номинальная мощность | 350 Вт |
| Степень защиты | 44 IP |
| Скорость | 10 м\хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 838,70 ₴


