Комплект:
- стійка шлагбауму
- кронштейн кріплення овальної стріли
- стріла овальна довжиною 6м з наклейками
- вбудований 2-канальний приймач (до 63 пультів)
Характеристики
- Двигун 230В;
- до 1200 циклів на добу;
- вбудований 2-х канальний приймач;
- опція - стріла овального перерізу 70х35мм, функція "антивітер" до 6 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Вбудований приймач | Да |
| Длина стрелы | 6000 мм |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 67 482 ₴


