Боллард автоматичний з LED підсвічуванням, звуковим сигналом та світловідбиваючими наклейками. Вбудовані магнітні кінцеві вимикачі, функція уповільнення.
Автоматичні висувні електромеханічні стовпи-блокатори ідеальні для захисту та безпеки зон обмеженого доступу.
Новий фланець квадратної форми дозволяє устаткуванню максимально вдало вписуватися в архітектурне оточення, а отже, робить його придатним для різних міських об'єктів.
Ковпак стовпа конусоподібної форми та фланцеве ущільнення з EPDM різко зменшують ризик потрапляння сміття між стовпом та опалубкою та позбавляють потреби в технічному обслуговуванні.
Чудово підходять для об'єктів архітектурної цінності, мають максимальну надійність і довговічність, вимагають мінімум догляду.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BFT |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 700 мм |
| Диаметр | 219 мм |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Геркон |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Степень защиты | 67 IP |
Информация для заказа
- Цена: 142 299 ₴


