
BIONIK 4 Надінтенсивний автоматичний шлагбаум з безщітковим двигуном 36В постійного струму для стріли 3 або 4 метри Roger
68 753,40 ₴
- В наличии
+380 (67) 624-94-94
- +380 (44) 338-08-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надінтенсивний автоматичний шлагбаум BIONIK 4 - інноваційне рішення з безщітковим цифровим двигуном 36V для надінтенсивної експлуатації. Ідеальний для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Оснащений цифровим енкодером з абсолютним позиціонуванням, вбудованим блоком управління, надійною редукторною системою та світлодіодним підсвічуванням у верхній частині тумби. Рух стріли плавний, точний і безшумний. Швидкість відкриття 2-6 секунд.
- Корпус: забарвлений у колір RAL9006 "Арабески сірий".
- Верхня частина тумби (кришка): пофарбована в колір "Чорний арабески сріблястий".
- Опора стріли: пластик RAL9005.
- Стріла: забарвлена в матовий колір RAL9010.
Найкращі матеріали
- У виробництві використовуються тільки якісні метали: сталь, чавун, алюміній, бронза, мідь та титан.
Передові технології
- Roger Technology виробляє продукцію на сучасних автоматизованих лініях, що гарантує точність та надійність кожного компонента.
Контроль якості
- Усі етапи збирання проходять під наглядом кваліфікованих фахівців в Італії.
100% Made in Italy
- Вся продукція створюється в Італії з преміальних матеріалів за найвищими стандартами якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roger Technology |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Аварійне живлення | Да |
| Вага упакованого продукту | 46,2 кг |
| Длина стрелы | до 4000 мм |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 36 V |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 280 x 210 x 1203 мм |
| Номинальная мощность | 220 Вт |
| Робочі цикли за годину | 5000 Циклів |
| Степень защиты | 54 IP |
| Час відкриття на 90° | 2 сек |
Информация для заказа
- Цена: 68 753,40 ₴





