Roger Technology KIT BE20/212/HS — високошвидкісний комплект автоматики для розпашних воріт до 2,5 м на базі цифрової безщіткової технології BRUSHLESS HIGH SPEED.
Система забезпечує швидке відкривання воріт, плавний рух та стабільну роботу при суперінтенсивній експлуатації.
Склад комплекту:
- 2 приводи BE20/200/HS BRUSHLESS HIGH SPEED
- 1 блок керування EDGE1/BOX для двох двигунів 36V
- H93/RX2LP/I вбудований радіоприймач 2 канали 433 MHz AM/FM з підтримкою FIX CODE / ROLLING CODE
- 2 пульти SYNUS/2 BI-CODE, 2 канали, 433,92 MHz, з підтримкою фіксованого та динамічного коду
- 1 пара фотоелементів R90/F4ES
- 1 LED сигнальна лампа FIFTHY/24
- 1 попереджувальна табличка R99/C/001 Roger Technology
Технічні особливості:
- технологія BRUSHLESS HIGH SPEED
- живлення двигуна: 36V
- цифровий енкодер
- високошвидкісна робота
- суперінтенсивне використання
- до 1000 циклів відкривання/закривання на добу
- плавний старт та зупинка
- низький рівень шуму
Переваги комплекту:
- висока швидкість відкривання воріт
- мінімальний нагрів двигуна
- низьке енергоспоживання
- плавна та тиха робота
- радіоприймач H93/RX2LP/I з підтримкою до 1000 пультів FIX CODE та можливістю перемикання у режим ROLLING CODE
- виробництво — Італія
Уся продукція Roger Technology виробляється в Італії з контролем усіх етапів виробництва: виготовлення механіки, електродвигунів, плат керування та тестування кожного пристрою. Це забезпечує стабільну якість, надійність і довговічність обладнання.
Гарантія — 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Электромотор |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальный вес створки | 300 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вага упакованого продукту | 22 кг |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 36 V |
| Кінцевий вимикач | Механічний |
| Максимальная ширина створки | 2500 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 867x105x155 мм |
| Номинальная мощность | 200 Вт |
| Степень защиты | 44 IP |
| Тяговое усилие | 2200 Н |
| Хід штоку | 400 мм |
| Час відкриття на 90° | 10 сек |
Информация для заказа
- Цена: 62 836,50 ₴









