Roger Technology KIT R20/320 — комплект автоматики для розпашних воріт зі стулкою до 2,5 м на базі електромеханічних приводів R20/300 з живленням 230V AC та незворотним механізмом блокування.
Склад комплекту:
- 2 приводи R20/300 для розпашних воріт до 2,5 м
- 1 блок керування H70/200AC/BOX для двох двигунів 230V AC
- 1 радіоприймач H93/RX22A/I, 2 канали, 433,92 MHz, до 500 пультів
- 2 пульти M80/TX44R, 4 канали, 433,92 MHz, з функцією копіювання
- 1 попереджувальна табличка R99/C/001 Roger Technology
Технічні особливості:
- живлення двигуна: 230V AC
- незворотний тип приводу
- коротка швидкісна версія
- 2 кінцевих мікровимикачі
- монтажні пластини в комплекті
Уся продукція Roger Technology виробляється в Італії з контролем усіх етапів виробництва: виготовлення механіки, електродвигунів, плат керування та тестування кожного пристрою. Це забезпечує стабільну якість, надійність і довговічність обладнання.
Гарантія — 3 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roger Technology |
| Страна производитель | Италия |
| Максимальный вес створки | 400 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 40 % |
| Вага упакованого продукту | 20,8 кг |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Мікровимикач |
| Максимальная ширина створки | 2500 мм |
| Максимальні розміри виробу (ДxШxВ) | 858,5x120x165 мм |
| Номинальная мощность | 200 Вт |
| Степень защиты | 44 IP |
| Тяговое усилие | 2500 Н |
| Хід штоку | 320 мм |
| Час відкриття на 90° | 19 сек |
Информация для заказа
- Цена: 40 098 ₴







