
Високоінтенсивний привід NICE SU2000V для промислових секційних воріт площею від 10 до 25 кв.
28 802,10 ₴
- В наличии
+380 (67) 624-94-94
- +380 (44) 338-08-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
SUMO
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Крутний момент | 82 Н.м |
| Кількість обертів за хвилину | 22 об \ хв |
| Максимальна площа воріт | 25 м² |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Степень защиты | 44 IP |
Информация для заказа
- Цена: 28 802,10 ₴


