
Електромеханічний привід NICE SO2000 для автоматизації секційних воріт площею 15 кв.м. та висотою до 5м.
26 454,90 ₴
- В наличии
+380 (67) 624-94-94
- +380 (44) 338-08-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
SO2000
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Крутний момент | 50 Н.м |
| Кількість обертів за хвилину | 30 об \ хв |
| Максимальна висота воріт | 5000 мм |
| Максимальна площа воріт | 15 м² |
| Номинальная мощность | 350 Вт |
| Робочі цикли за годину | 15 Циклів |
| Степень защиты | 44 IP |
Информация для заказа
- Цена: 26 454,90 ₴

