SPIN22 SPIN23
SN6041
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nice |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Максимальна висота воріт | 2400 мм |
| Максимальна площа воріт | 10,5 м² |
| Номинальная мощность | 250 Вт |
| Степень защиты | 40 IP |
| Скорость | 12 м\хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 203 ₴




