Комплект SET IZ 1200.
Склад комплекту:
• електропривод з магнітним кінцевим вимикачем, вбудованим блоком управління та приймачем - 1 шт.
• пульт ДК 4-х канальний - 2 шт
• PULSAR mini сигнальна лампа - 1 шт IR30M
• фотоелементи для зовнішньої установки – 1 компл.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PULSAR |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 50 % |
| Аварійне живлення | Нет |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Кінцевий вимикач | Магнітний |
| Максимальна вага воріт | 1200 кг |
| Номинальная мощность | 370 Вт |
| Степень защиты | 44 IP |
| Скорость | 10 м\хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 887,60 ₴


