- LED підсвічування (режим світлофора).
- Висока інтенсивність використання із ресурсом 1000000 робочих циклів.
- Швидкість відкривання/закривання стріли – 2 сек.
- Функціональний вбудований блок керування шлагбауму із простими налаштуваннями розміщений у захисному боксі.
- Мікропроцесорна програма блоку управління розроблена для роботи як з системою контролю доступу або обладнанням автоматизації паркінгу, так і з пультом дистанційного управління.
- У блоці управління передбачені входи для підключення безпеки.
- Спеціальна логіка обробки сигналу від контролера індукційної петлі – ідеальне рішення для паркування.
- Спеціальний переріз стріли, стійкий до вітрового навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 100 % |
| Вбудований приймач | Да |
| Длина стрелы | 4000 мм |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 230 V |
| Номинальная мощность | 330 Вт |
| Резервне живлення | Нет |
| Степень защиты | 44 IP |
| Час відкриття на 90° | 2 сек |
Информация для заказа
- Цена: 42 934,20 ₴


