- Можливість підключення додаткових аксесуарів Gant: пристроїв безпеки, пристроїв керування та контролю доступу.
- Автоматичне закривання.
- Плавний запуск та уповільнення у кінцевих положеннях.
- Редуктор, що самоблокується, що запобігає несанкціонованому відкриття шлагбауму.
- Ручне механічне розблокування (спеціальний механізм розчеплення, що дозволяє піднімати та опускати стрілу вручну за відсутності електроенергії).
- Захист електродвигуна від перегріву.
- Шлагбаум оснащений телескопічною стрілою із можливістю регулювання ширини проїзду.
- Корпус шлагбауму захищений спеціальним оцинкованим антивандальним покриттям.
- Вбудований блок управління знаходиться в окремому корпусі та оснащений трьома зручними кнопками для програмування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | 40 % |
| Аварійне живлення | Опційно |
| Вбудований приймач | Да |
| Длина стрелы | 4000-6000 мм |
| Питание | 230 V |
| Живлення двигуна | 24 V |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Степень защиты | 44 IP |
| Час відкриття на 90° | 6 сек |
Информация для заказа
- Цена: 32 763 ₴




